Φιλικά παιχνίδια ομάδων A και B, Νορβηγίας.

Σε αυτό εδώ το άρθρο θα βρείτε όλα τα παιχνίδια των ομάδων την Tippeligaen και Adeccoligaen. Προσθέστε αυτή την σελίδα στα αγαπημένα σας για να την έχετε για την συνεχεια. Θα πρέπει να έχετε στα υπόψιν σας πως τα φιλικά δεν είναι η πραγματική εικόνα μιας ομάδας αλλα την ίδια στιγμή μας παρουσιάζονται οι δυνατότητες της κάθε ομάδας. Με μπλε είναι οι ομάδες της Tippeligaen και με κόκκινο αυτές της Adeccoligaen.

Stay on line … έρχονται και αλλα άρθρα στην συνεχεια με φρέσκιες ειδήσεις και όχι περυσινές κονσέρβες!

{denvideohttp://www.youtube.com/watch?v=VxKU24JyqkY}

11. Δεκεμβρίου:

Klepp-Bryne 1-3

6. Ιανουαρίου

Reggina – Lyn 1-1

8. Ιανουαρίου

Rosenborg – Helsingborg 2-0

10. Ιανουαρίου

Las Palmas – Rosenborg 2-2, (Las Palmas κέρδισε στα πεναλτυ)

12. Ιανουαρίου

HamKam Nybergsund 3-3
Botafogo – Stabæk 2-0
America – Viking 2-2
FK Haugesund – Stord IL, 2-1
Løv-Ham – Norheimssund 4-1

13. Ιανουαρίου

FK Haugesund
– Kopervik IL 11-0

14. Ιανουαρίου

America – Stabæk 2-2

15. Ιανουαρίου

Madureira – Start 1-2

16. Ιανουαρίου

Botafogo – Viking 4-0

17. Ιανουαρίου

Madureira – Stabæk 2-0

18. Ιανουαρίου

Boavista – Start 2-2
Lillestrøm – HamKam 4-0
Lillestrøm 2Nybergsund 3-2
America – Viking 1-2
Tromsø – Tromsdalen 3-2
Moss Strømsgodset 1-3

19. Ιανουαρίου

Løv-Ham – Nest-Sotra 1-1
Nybergsund – Ull/Kisa 1-4
FK Haugesund – Vard 6-1

20. Ιανουαρίου

Bodø/Glimt – Mo, Nordlandshallen

23. Ιανουαρίου

Kongsvinger HamKam 1-3
Hødd – Hareid 8-0

25. Ιανουαρίου

Lyn Strømsgodset 1-2
Rosenborg – Bodø/Glimt 8-0
Moss- Sparta Sarpsborg 2-0
Sogndal – Førde 6-0

26. Ιανουαρίου

LillestrømFK Haugesund 2-2
Lillestrøm 2 – Kongsvinger 0-2
HamKam – ODD Grenland 2-0

27. Ιανουαρίου

Skeid – FK Haugesund 2-3
Notodden – Raufoss 1-1
Alta – Bossekop 3-1

28. Ιανουαρίου

Nybergsund – Lørenskog 1-1

30. Ιανουαρίου

VålerengaTromsø 0-1
Brann – Helsingborg 1-1
Molde – Las Palmas 0-0

31. Ιανουαρίου

Start – Randaberg 2-1

1. Φεβρουαρίου

LynSandefjord 3-0
Lillestrøm – Stabæk 1-2
Odd Grenland – Pors Grenland 2-1
FredrikstadKongsvinger 2-0
Aalesund – Skarbøvik 2-0
Moss-Notodden 3-1
Viking FKFK Haugesund 2-0
Bryne – Ålgård 3-1

2. Φεβρουαρίου

Vålerenga – Molde
1-3
Rosenborg – Strømsgodset 1-0
Rubin Kazan – HamKam 0-0
SogndalNybergsund 2-0
Sparta Sarpsborg – Ljungskile 0-1
Asker – Alta 2-3

4. Φεβρουαρίου

Notodden FK – Alta 3-1
Tromsø – IFK Norrköping 1-0

6. Φεβρουαρίου

Nordsjælland – Lyn 1-1
Aalesund – Kristiansund 2-1
Gornik Zabrze – HamKam 4-4
Strømsgodset – Helsingborg 4-3

7. Φεβρουαρίου

Brann – FC København 1-0
VikingBryne 0-1

8. Φεβρουαρίου

Kongsvinger – Moss
1-0
VålerengaNybergsund 4-1
Sparta Sarpsborg Fredrikstad FK 1-2
Rosenborg – Shakthar Donetsk 0-2
ODD GrenlandSandefjord 3-2

9. Φεβρουαρίου

Randaberg- Bryne 2-1
HamKam Start 3-1
Løv-Ham – Fyllingen 2-1
Nybergsund – Raufoss 0-3
AalesundHødd 4-1
Notodden-Sogndal 0-2

11. Φεβρουαρίου

Spartak Naltsjik – Lillestrøm 3-1
Sandnes Ulf – Stavanger 1-2

12. Φεβρουαρίου

Stabæk – Krylia 4-2
Viking – Halmstad 1-1 (5-4 στα πεναλτυ)

13. Φεβρουαρίου

UEFA-CUP: Brann – Everton 0-2
Sandefjord Fotball – Raufoss 3-3
Alta Tromsø 3-1
Lyn Hønefoss 4-1

14. Φεβρουαρίου

UEFA-CUP: Rosenborg – Fiorentina 0-1
Lillestrøm – Nordsjælland 1-1 (4-5 στα πεναλτυr)
15. Φεβρουαρίου

Viking – Stabæk 1-1 (Viking κέρδισε στα πεναλτυ)
Fredrikstad – Strømsgodset 3-1
Molde – Strindheim 1-2
Aalesund – HamKam 1-1
Sogndal – FK Haugesund 1-1
ODD Grenland – Start 0-1
Sandnes Ulf – Bryne 1-0

16. Φεβρουαρίου

Royal Thai Navy – Bodø/Glimt 1-5
Vålerenga – Lyn 2-2
Løv-Ham – FK Haugesund 3-0
Hødd– Strindheim 1-2
Notodden – Sparta Sarpsborg 1-0
Hønefoss – Skeid 1-0

18. Φεβρουαρίου

Lillestrøm – Halmstad 2-2 (6-4 στα πεναλτυ)

Molde – Kristiansund 2-5

19. Φεβρουαρίου

Stabæk – Spartak Naltsjik 1-0
Viking – Shakthar Donetsk 0-3
Moss – Sprint/Jeløy 6-1

20. Φεβρουαρίου

Asker – Kongsvinger 0-2
StrømsgodsetSogndal 1-0
Sandefjord – Rostov 0-2
Antalyaspor – Bryne 1-2

21. Φεβρουαρίου

UEFA-CUP: Everton – Brann 6-1
UEFA-CUP. Fiorentina – Rosenborg 2-1
Kalmar FF – Vålerenga 2-1
Fredrikstad – Tromsø 1-2

22. Φεβρουαρίου

FC København – Viking 2-2
Aalesund – Rubin Kazan 0-2
Lyn – Brøndby 0-0 (Brøndby κέρδισε στα πεναλτυ)
Follo – Nybergsund 5-1
Lillestrøm – Aalborg 2-2
Bodø/Glimt – GIF Sundsvall 2-1
Helsingør – LøvHam 1-1
SFK Sparta – Ørgryte 0-1

23. Φεβρουαρίου

Molde
Alta 1-1
Skeid – Kongsvinger 0-0
Start – Notodden 1-0
Helsingborg – LøvHam 0-1

24. Φεβρουαρίου

Tromsø
– Kalmar FF 0-1
Moss – Ljungskile 2-0
Fredrikstad – Vålerenga 3-3 (Vålerenga κέρδισε στα πεναλτυ)
Hødd – Alta 2-2
FK Haugesund – Sandnes Ulf 5-1

25. Φεβρουαρίου

Aalesund – Lyn 1-0

27. Φεβρουαρίου

Viking – HamKam 1-1
Brann – Odense 0-1
Raufoss – Kongsvinger 1-2
Sogndal – Årdal/Jotun 3-2

28. Φεβρουαρίου

IK Start – Bryne 1-1
ODD Grenland – Aalborg 0-0
Fredrikstad – Lyn 1-0
Vålerenga – Aalesund 1-0
Molde Hødd 4-2

29. Φεβρουαρίου

Moss – Hønefoss 2-0
Sandefjord – Illychivets Mariupol 2-1
Tromsø – Rubin Kazan 1-1 (Tromsø κέρδισε στα πεναλτυ)

1. Μαρτίου

Lillestrøm – Strømsgodset 2-2
Helsingborg – Rosenborg 1-2
FC København – Stabæk 4-0
Sparta Sarpsborg – FK Tønsberg 4-1
Løv-Ham – Vard 5-1

2. Μαρτίου

Odense – Viking 3-2

3. Μαρτίου

Kongsvinger- ODD Grenland 1-2
Start – Bodø/Glimt 0-1
TPS Turku – HamKam 0-2

4. Μαρτίου

MyPa – Molde 1-1

5. Μαρτίου

Sogndal – TPS Turku 0-2
Hønefoss – Follo 1-1

6. Μαρτίου

Start – Kongsvinger 2-1
BryneBrann 2-4
Fredrikstad – Tromsø 2-0
Tromsdalen – Alta 3-4
Odd Grenland – TPS Turku 4-0
Stabæk – IFK Göteborg 1-2

7. Μαρτίου

Moss-Raufoss 2-2

Notodden FKStrømsgodset 2-0

MyPa – HamKam 1-3

Molde – Bodø/Glimt 2-2

8. Μαρτίου

Sparta Sarpsborg – Nybergsund 1-3
Viking – Lillestrøm 1-0
Hødd – Kristiansund 3-1

9. Μαρτίου

Aalesund – Rosenborg 0-1
FK Haugesund – Vard 1-0

10. Μαρτίου

Bryne – Sogndal 2-1

11. Μαρτίου

Sandefjord Vålerenga 1-4
Sandnes Ulf – Klepp 3-1

12. Μαρτίου

Ham-Kam Notodden FK 2-2
StabækHønefoss 1-1

13. Μαρτίου

Moss – Bryne 3-0
Brann – Malaga 1-0

14. Μαρτίου

Molde – Lillestrøm
0-1
Bodø/Glimt – Aalesund 2-1
Elfsborg – Fredrikstad 2-1
StrømsgodsetStart 2-1
Sogndal – Sandefjord 1-2
Alta – Hammerfest 8-0

15. Μαρτίου

Malmö FF – Lyn 1-1
Nybergsund – Bærum 4-0
Hødd – Ranheim 3-3
Sparta Sarpsborg – Drøbak/Frogn 8-0
Sandnes Ulf – Flekkerøy IL 1-1

16. Mars

Rosenborg – GIF Sundsvall 1-0
Vålerenga Moss 4-2
Tromsø – Viking, 3-0
HamKam – Anzhi (Russland) 2-0

17. Μαρτίου

Notodden-Hønefoss 0-2

18. Μαρτίου

Bryne – LøvHam 0-1
Sparta – Østsiden 3-0

19. Μαρτίου

Sandefjord – Kongsvinger
1-1
GAIS – Odd Grenland 1-0
Molde – Aalesund 1-1
Brann – HJK Helsinki 3-0
HamKam – Helsingborg 0-1
Lillestrøm – Algeciras 3-1

20. Μαρτίου

Notodden – Moss 2-1
Haugesund Vålerenga 0-1

21. Μαρτίου

Løv-Ham – Alta 2-1
Hønefoss – Randaberg 1-0
Lyn – HJK Helsinki 1-0
Sandefjord – Kongsvinger 1-1

23. Μαρτίου

Kongsvinger – GAIS 1-4
Lillestrøm – Lyn 1-1
Viking – Rosenborg 0-0
Bodø/Glimt – Tromsø 1-2

24. Μαρτίου

Stabæk – Vålerenga
1-0
Fredrikstad Moss 1-3
SFK Sparta – Alta 1-3
Bryne – Stavanger IF 3-3
Hødd – Nybergsund 1-1
Notodden – Sandefjord 4-0
MoldeSogndal 4-1
StartAalesund 0-3
HamKam – Strømsgodset 1-3

25. Μαρτίου

LøvHam – Sandnes Ulf 2-1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *