Play-Offs Champions League & Uefa Europa League

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ
ΠΛΕΪ ΟΦ (18-19/8 & 25-26/8)

ΣΕΡΙΦ ΤΙΡΑΣΠΟΛ (Μολδαβία) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ (Αυστρία) – ΜΑΚΑΜΠΙ ΧΑΪΦΑ (Ισραήλ)
ΒΕΝΤΣΠΙΛΣ (Λετονία) – ΖΥΡΙΧΗ (Ελβετία)
ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ (Δανία) – ΑΠΟΕΛ (Κύπρος)
ΛΕΦΣΚΙ ΣΟΦΙΑΣ (Βουλγαρία) – ΝΤΕΜΠΡΕΤΣΕΝΙ (Ουγγαρία)
ΛΥΩΝ (Γαλλία) – ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ (Βέλγιο)
ΣΕΛΤΙΚ (Σκωτία) – ΑΡΣΕΝΑΛ (Αγγλία)
ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ (Ρουμανία) – ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ (Γερμανία)
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ (Πορτογαλία) – ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ (Ιταλία)
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ (Ισπανία)

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ

ΠΛΕΪ ΟΦ (18-19/8 & 25-26/8)

ΠΑΟΚ – ΧΕΡΕΝΦΕΝ (Ολλανδία)
ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ (Κροατία) – ΧΑΡΤΣ (Σκωτία)
ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ (Γερμανία) – ΑΚΤΟΜΠΕ (Καζακστάν)
ΕΒΕΡΤΟΝ (Αγγλία) – ΟΛΟΜΟΥΤΣ (Τσεχία)
ΜΠΑΤΕ ΜΠΟΡΙΣΟΦ (Λευκορωσία) – ΛΙΤΕΞ ΛΟΒΕΤΣ (Βουλγαρία)
ΜΠΡΕΝΤΑ (Ολλανδία) – ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ (Ισπανία)
ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ (Πολωνία) – ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ (Βέλγιο)
ΦΟΥΛΑΜ (Αγγλία) – ΑΜΚΑΡ ΠΕΡΜ (Ρωσία)
ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ (Τουρκία) – ΛΕΒΑΝΤΙΑ ΤΑΛΙΝ (Εσθονία)
ΤΕΠΛΙΤΣΕ (Τσεχία) – ΧΑΠΟΕΛ ΤΕΛ ΑΒΙΒ (Ισραήλ)
ΜΕΤ. ΝΤΟΝΕΤΣΚ (Ουκρανία) – ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ (Αυστρία)
ΤΒΕΝΤΕ (Ολλανδία) – ΚΑΡΑΜΠΑΓΚ (Αζερμπαϊτζάν)
ΡΟΜΑ (Ιταλία) – ΚΟΖΙΤΣΕ (Σλοβακία)
ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ (Ρωσία) – ΤΣΣΚΑ ΣΟΦΙΑΣ (Βουλγαρία)
ΓΚΕΝΚ (Βέλγιο) – ΛΙΛ (Γαλλία)
ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ (Ολλανδία) – ΜΠΝΕΪ ΓΕΧΟΥΝΤΑ (Ισραήλ)
ΛΑΤΣΙΟ (Ιταλία) – ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ (Σουηδία)
ΤΡΑΜΠΖΟΝΣΠΟΡ (Τουρκία) – ΤΟΥΛΟΥΖ (Γαλλία)
ΠΑΡΤΙΖΑΝ (Σερβία) – ΖΙΛΙΝΑ (Σλοβακία)
ΜΠΑΚΟΥ (Αζερμπαϊτζάν) – ΒΑΣΙΛΕΙΑ (Ελβετία)
ΑΓΙΑΞ (Ολλανδία) – ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑΣ (Σλοβακία)
ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ (Ουκρανία) – ΣΙΒΑΣΠΟΡ (Τουρκία)
ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ (Δανία) – ΧΕΡΤΑ (Γερμανία)
ΜΠΙΛΜΠΑΟ (Ισπανία) – ΤΡΟΜΣΟ (Νορβηγία)
ΣΑΡΑΓΕΒΟ (Βοσνία) – ΚΛΟΥΖ (Ρουμανία)
ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ (Αυστρία) – ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ (Αγγλία)
ΣΤΕΑΟΥΑ (Ρουμανία) – ΣΕΝΤ ΠΑΤΡΙΚΣ (Ιρλανδία)
ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ (Τσεχία) – ΜΑΡΙΜΠΟΡ (Σλοβενία)
ΖΕΝΙΤ (Ρωσία) – ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΑΔΕΪΡΑ (Πορτογαλία)
ΤΖΕΝΟΑ (Ιταλία) – ΟΝΤΕΝΣΕ (Δανία)
ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚ. (Ρουμανία) – ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ (Τσεχία)
ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ (Γαλλία) – ΑΜΒΟΥΡΓΟ (Γερμανία)
ΣΙΟΝ (Ελβετία) – ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ (Τουρκία)
ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (Αυστρία) – ΜΕΤΑΛΙΣΤ (Ουκρανία)
ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ (Τσεχία) – ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ (Σερβία)
ΜΠΕΝΦΙΚΑ (Πορτογαλία) – ΒΟΡΣΚΛΑ ΠΟΛΤΑΒΑ (Ουκρανία)
ΒΑΣΛΟΥΙ (Ρουμανία) – ΑΕΚ
ΣΤΑΜΠΑΕΚ (Νορβηγία) – ΒΑΛΕΝΘΙΑ (Ισπανία)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *