CASHALOT.BET'TEN UZAK DURUN

cashalot.bet'ten-uzak-durun

#1

İyi günler Baylar Bu mesajla ben Aşağıdaki faktörler nedeniyle “cashalot.wager” adlı çevrimiçi kumar kuruluşundan uzak durmanızı resmi olarak karşılamayı planlayın:

transfer ettim 12 Euro hesabım açıldıktan sonra ödül istenmedi. Canlı BJ oynadım ve 2021 bakiyesi eller, son tur nedeniyle şanslı bir bölünmüş + karışık set yan bahsi + 3 tür yan bahsi ile oynadı ve kazandı. Denedim 48 eur çekmek ve yaklaşık 6 gün sonra, güvenlik belgelerimi gerçekten yetkilendirdikten sonra, beklenmedik bir şekilde edly hesabımı kapattı ve bana ön ödemeyi teklif etti 350 avro. Kazanmak için hukuka aykırı yöntemler kullandığımı söylediler.

Ne???

Bu yüzden bir açıklama istedim, ancak bana teklif etmek zorunda olmadıklarını söylediler. Ama bu alışkanlık nedir? Uzaktan kumanda ile cep telefonunuzla oyun oynarken yasal olmayan bir tekniğin nasıl mümkün olduğunu anlamıyorum. Bana herhangi bir somut unsur ya da açıklama önermediler. Kanunsuz ilan edilen bu yöntemin ne olduğunu sordum ve bana “paylaşabilirsiniz” gerçeğinden dolayı herhangi bir açıklama yapmadılar. ”
Bu yüzden, bunun ne gibi sorunlar olduğunu bana bildiremezler. yöntem hiledir… uhm… anlaşılması gerçekten karmaşık

Sadece bahse girdim ve şanslıydım, benim açımdan (hayatta bir kez)

) Kazandığım parayı ödememeyi tercih ettiler.
Bu konuda çok talihsizim. Hırsız olduklarına inanıyorum. Bundan daha azı, kesinlikle fazlası değil, bu yüzden ONLARDAN UZAK DUR


#2
Merhaba @igngraz .
Kötü deneyiminizi duyduğuma üzüldüm
) Uyarınız için teşekkür ederiz. # 3 Tabii ki, tam miktarı alamamış olmanız talihsiz bir durum. geri döndü, ancak 350 Euro’nun olması harika iade. Haram yöntemlerin ne olduğuna hayret ediyorum 1390376015 #4 Uyarı için teşekkürler, oynamak için bu kumar kuruluşunu düşünüyordum, ancak şimdi hayır

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.